top of page

Devam

Yılmazer, Yeni Yüzyıl Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Programında Tezli Yüksek Lisans son sınıf öğrencisidir. Yüksek Lisans eğitimi sırasında; Suriye Savaşı’nın Hatay Özelinde Kent ve Sınır Güvenliğine Etkisi, Lübnan’ın siyasal yapısı ve İran konuları üzerinde çalışmalar gerçekleştirdi. Halen “Afrin’de İnsani Güvenlik” ve Suriye Savaşının Ekonomik Etkileri : Hatay İli Özeli” üzerine çalışmalarını sürdürmektedir.

Yılmazer, İş hayatında Dünya genelinde birçok firmaya IATF 16949 Otomotiv Sektörü Kalite Yönetim Sistemi, Kalite Yönetim Sistemi, Ürün Belgelendirmesi, CE Avrupa Uygunluk Belgelendirmesi, Çevre Yönetim Sistemi, Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi, Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi, Risk Yönetimi, Süreç Yönetimi ve İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri üzerine Eğitim-Denetim ve Danışmanlık hizmeti sundu.

 

İş kazalarının önüne geçme ve Çalışanları bilgilendirmek amacıyla çeşitli Üniversite ve Kuruluşlarda konferanslar düzenledi. Ayrıca 2020 yılında başlayan pandemi dolayısı ile birçok Otel için Covid-19 kapsamında “Güvenli Turizm Sertifikası” denetimleri gerçekleştirdi.

Yılmazer, Global birçok firmaya halen Danışmanlık ve Denetim hizmetleri vermekte ve Gelecek Vadeden Genç Girişimcilerin projelerine yatırım desteği vermektedir.

Sosyal Sorumluluk alanında birçok çalışmada yer alan Yılmazer, Kurucusu olduğu İstanbul merkezli Hatay Dernekler Federasyonu’nda Genel Başkanlık görevini yürütmektedir.

İyi derecede İngilizce, orta seviyede Rusça ve Lehçe ( Polonyaca) bilmekte olan Yılmazer, Evli ve 2 çocuk Babasıdır.

bottom of page